EULER HERMES - nasz nowy partner

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z firmą EULER HERMES.
Współpraca obejmuje m.in. następujące działy :

- windykację należności
- ubezpieczenie należności
- gwarancje
- windykację sądową

Euler Hermes jest częścią międzynarodowej grupy ubezpieczeniowo-finansowej - Grupy Allianz ? należącej do  wiodących dostawców usług finansowych  na świecie.
Posiada w ofercie następujące produkty: ubezpieczenie należności, windykację wierzytelności i windykację sądową, gwarancje ubezpieczeniowe, ocenę kondycji finansowej podmiotów gospodarczych.

Grupa Euler Hermes w Polsce oferuje rozwiązania dopasowane do specyfiki i indywidualnych potrzeb firm prowadzących sprzedaż z odroczonym terminem płatności.
Wyspecjalizowana spółka - Kancelaria Prawna - oferuje doradztwo prawne w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Euler Hermes pomaga  odzyskać długi dzięki szerokiemu asortymentowi globalnie dostępnych rozwiązań, służących windykacji długu.
Euler Hermes wspiera firmy w profesjonalnym zarządzaniu należnościami, co obejmuje takie usługi, jak monitoring należności, polubowną windykację należności w kraju i za granicą oraz windykację sądową z kompleksową obsługą procesu egzekucji komorniczej.

 

pozdrawiamy
 

zespół

BestPOST.pl

 

 

 

 
 
 
×
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.